Server status

GhostTown - 0

Total Accounts:  392
Total Characters:  583
Total Guilds:  19

DS o 14:30(00:32:16)
BC o 14:00(00:02:16)
Inwazja o 16:25(02:27:16)
CC o 15:00(01:02:16)

Castle Siege odbędzie się 14-01-2024 o 20:00

Top 10 Reset

N.
Name
Resets
GResets
1
GallAnonim
156
0
2
BuffiX
148
0
3
DropiX
146
0
4
BakePale
142
0
5
SypejLajna
138
0
6
BierQ
136
0
7
CmdrXX
134
0
8
Artemis
132
0
9
DrJoint
119
0
10
Sikipele
119
0

Player panel

Lost User ID or Password ?
Start playing now Registrate!

Top 5 Guilds

#
Guild
Score
Logo
1
DezerteR
1578
2
CrImInaL
977
3
FREAKS
976
4
GALIA
714
5
Equally
189
Terms of Service
Regulamin Serwera GhostTown

 

1. Nazwa postaci lub gildii na serwerze nie może zawierać wulgaryzmów.
2. Na serwerze obowiązuję zakaz nadmiernego przeklinania, zwłaszcza bez powodu.
3. Na serwerze obowiązuję zakaz wyzywania innych graczy, a zwłaszcza administracji.
4. Nick postaci musi posiadać co najmniej 3 znaki (cyfry, litery od a do z, bez znaków specjalnych!). Postacie z nickiem niespełniającym wymagań będą kasowane!
5. Jeśli zauważysz ze ktoś złamał regulamin, zrób screen i wyślij do administratora.
6. Jeśli ktoś odejdzie od Bossa (np. Gold, Kundun, Erohim, Red Dragon, White Wizzard) lub ze spota to traci do niego prawo.
7. Nie atakuj Bossa (np. Gold, Kundun, Erohim, Red Dragon, White Wizzard), którego już ktoś atakuje (chyba, że mu pomagasz).
8. Zakaz PK przy biciu Bossa (jak wyżej). Bossa można przejąć tylko w przypadku opisanym w pkt. 17
9.
Zakaz PK na eventach. Zarówno standardowych w grze (Loreen Deep, Kantru Event itp) jak i tych organizowanych przez Administrację.
10. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu (gracze zostaną o tym poinformowani w odpowiednim dziale na forum i tutaj).
11. Nie obsypujcie administratorów pytaniami dotyczącymi gry. Od tego są poradniki na Internecie.
12. Jeżeli masz uwagi do regulaminu lub widzisz błąd to napisz wiadomość na forum lub discord.
13. Expić samemu można tylko w przypadku posiadania wymogów danego spota. Jeśli gracz nie posiada wymogów na danego spota to może go stracić, gdy przyjdzie gracz z wymogami.
14. Gracz expiący na spocie nie spełniając wymogów ma obowiązek udzielenia PT osobie, która o nie poprosi (chyba, że spot nie posiada określonych wymogów co do rr postaci). W przypadku odrzucenia prośby o pt, drugi gracz może złożyć skargę na forum.
15. AFK dozwolone, jeśli gracz posiada wymogi danego spota lub spot nie posiada określonych wymagań co do rr postaci.
16. Gracz, który expi AFK na spocie może zostać zabity przez innego gracza spełniającego wymogi jeśli nie odpowie na pytania (typu. "Jesteś?", "Można PT?") w ciągu 5 minut. AFK musi być udokumentowane minimum 5 screanami (min. po jednym z każdej minuty). Po upływie tego czasu można zabić gracza AFK bez konsekwencji i przejąć spota.
17. Nie utrudniaj gry innym! W przypadku celowych działań prowadzących do szkody innych graczy Administrator może wyciągnąć konsekwencje.
18. Nie zaczynaj bić na spocie, na którymś ktoś już expi. Wyjątkiem jest sytuacja przejęcia spota przez osobę z wymogami (jeśli aktualnie bijący gracz nie posiada wymogów).
19. Nie powołujcie sie na znajomości administracji.
20. Nie proście administratorów o party.
21. Administracja nie rozdaje przedmiotów (z wyjątkiem eventów).
22. Użycie, lub wzięcie podejrzanych przedmiotów może spowodować zbanowanie konta
23. OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PK NA SPOTACH. Z wyjątkiem sytuacji przejęcia spota.
*Od godziny 22 do 6 rano jest całkowity zakaz PK na spotach. Za każdy kill nocny  1xWARN.
24. Nie zgłoszenie podejrzanych sytuacji do GM lub Admina i korzystanie z nich może doprowadzić do usunięcia konta z serwera.
25. OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ REKLAMY INNYCH SERWERÓW GRY MU ONLINE. Za reklamowanie innych serwerów użytkownik otrzyma bana permanentnego!
26. Wszystkie przedmioty, postacie i inne dane zawarte w grze mają wyłącznie postać wirtualną i nie mogą podlegać odsprzedaży lub roszczeniom ze strony osób trzecich. Użytkownik nie nabiera do nich żadnych praw, w związku z tym nie może dochodzić żadnych roszczeń.
27.
Sprzedaż kont lub przedmiotów za prawdziwe pieniądze, bony, czeki, kryptowaluty, eurogąbki i inne tego typu rzeczy jest zabroniona. Możliwa jest jedynie wymiana/sprzedaż w ramach serwera GhostTown (inne konto/itemy). Administracja nie ponosi odpowiedzialności za transakcje przeprowadzone w taki sposób i zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, co do którego istnieje przypuszczenie zakupu/sprzedaży w wyżej wymieniony sposób. Konsekwencje będą wyciągane dla obu stron takiej transakcji.
28.Gra na serwerze jest całkowicie darmowa. Wpłaty (donate) są dobrowolne i przeznaczone na utrzymanie serwera. Przemyśl zanim dokonasz transakcji, ponieważ pieniądze nie będą zwracane.

Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdym momencie. Użytkownicy zostaną poinformowani o wszelkich zmianach.